NB3N62208MNG
ZhongHao Industry Limited
Contact Now
NB3N62208MNG
  • 1
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Ratio - Input:Output : 1:1
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tube
Differential - Input:Output : No/Yes
Series : PureEdge™
DigiKey Programmable : Not Verified
Divider/Multiplier : No/Yes
Supplier Device Package : 20-QFN (4x4)
Mfr : onsemi
Frequency - Max : 622.08MHz
Voltage - Supply : 2.97V ~ 3.63V
Base Product Number : NB3N622
Package / Case : 20-VFQFN Exposed Pad
Output : LVPECL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
PLL : Yes
Input : Crystal
Number of Circuits : 1
Description : IC CLK GEN VCXO LVPECL 20QFN
Contact Now
IC 622.08MHz 1 20-VFQFN Exposed Pad